Witamy na stronie niezwykłych obozów dla dzieci nad morzem w Sztutowie!

Zadzwoń i zarezerwuj miejsce: 502-251-276 codziennie 8:00-20:00


 

Kim jesteśmy

Obozy są organizowane przez firmę Ambit Licznerski i Walder Sp. j. wpisaną do rejestru organizatorów turystyki pod numerem 589.

Jesteśmy nie tylko organizatorem obozów wakacyjnych! :) Cały rok prowadzimy największą sieć szkół językowych na Pomorzu Ambit i English Unlimited.

Nasze szkoły to:

  • Nowatorskie metody nauczania – ogólnopolskie wyróżnienie w konkursie EDUinspiracje
  • Skuteczność nauczania – ponad 15 tys. osób, które zdały egzaminy językowe
  • Jakość nauczania potwierdzona wieloma nagrodami i wyróżnieniami, m.in. "European Language Label" – prestiżowa nagroda przyznawana przez Komisję Europejską i Ministerstwo Edukacji Narodowej i Sportu za upowszechnianie nowatorskich inicjatyw dotyczących nauczania i uczenia się języków, charakteryzujących się oryginalnością i innowacyjnością.
  • Gwarancja wysokiego, profesjonalnego poziomu nauczania
  • 35 lat doświadczenia w nauczaniu języków obcych – ponad 70 tysięcy absolwentów
  • Akredytacja Kuratorium Oświaty
  • Uczymy mówić! Największy nacisk kładziemy na komunikację w języku obcym!

Więcej informacji na nasz temat można zobaczyć na naszych stronach internetowych:
Ambit.edu.pl, Eu.com.pl lub w profilach społecznościowych na Facebooku i Instagramie.Kilka opinii o naszych obozach

 

Kamil

Po wysłuchaniu pozytywnych opinii od znajomych, postanowiliśmy wysłać naszego syna na obóz językowy summer camp. To był strzał w dziesiątkę! Z każdym dniem nasz syn mówił coraz płynniej po angielsku i zaprzyjaźnił się z dziećmi z całej Polski. Polecamy!

Rodzice Wiktorii

Staraliśmy się znaleźć miejsce, gdzie córka będzie miała okazję doskonalić swoje umiejętności językowe w miłej atmosferze. Zdecydowanie trafiliśmy! Wiktoria wróciła szczęśliwa i dla nas najważniejsze, że przestała wstydzić się mówić po angielsku. Opiekunowie sympatyczni i z pełnym zaangażowaniem zajmowali się dziećmi. Dziękujemy :)

Katarzyna

Mój syn nie lubił uczyć się angielskiego w szkole i na obóz językowy jechał bez entuzjazmu. Wrócił zadowolony i z zupełnie innym nastawieniem. Bardzo jestem zadowolena z efektów pobytu i na pewno zostaniemy na kolejne lata.