Kolonie | Obóz dla dzieci nad morzem w Krynicy Morskiej
+48 502 251 276 summercamp@ambit.strefa.pl

Największa szkoła językowa w województwie pomorskim zaprasza na angielskie obozy językowe nad morzem!

BELT-AMBIT Summer Camp 2018
w Darłowie

Have Fun with English!

Turnus V: od 9 lipca do 17 lipca 2018 r. (turnus 9 dniowy). Cena 1490 zł.

ORGANIZUJEMY DOJAZD Z KAŻDEGO WIĘKSZEGO MIASTA W POLSCE!

Nauka języka

Angielski obóz językowy w efektywny i sprawdzony sposób łączy letni wypoczynek dzieci i młodzieży z intensywną nauką języka angielskiego, bez którego znajomości nie sposób dziś sobie wyobrazić dobrego wykształcenia.

Sport i wypoczynek

Dzięki doświadczeniu i autorskiemu podejściu do programu dydaktycznego i rekreacyjno-sportowego, obóz językowy spełni oczekiwania zarówno wymagających rodziców jak i samych uczestników.

Projekty i wycieczki

Uczestnicy obozu zostaną zanurzeni w angielskim środowisku językowym. Czeka na nich skuteczny program nauczania języka angielskiego, fascynujące i ciekawe zajęcia oraz wyjątkowy poziom opieki.

Bezpieczeństwo i opieka

Wszystko to złoży się na jedyne w swoim rodzaju edukacyjne przeżycie i społeczne doświadczenie, będąc jednocześnie doskonałą formą letniego wypoczynku łączącą rekreację z odrobiną nauki.

Turnus V

9 lipca – 17 lipca 2018 r.

Do rozpoczęcia turnusu zostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

wolnych miejsc

Lokalizacja

Angielski obóz językowy dla uczniów ze szkoły podstawowej, młodzieży gimnazjalnej i licealnej odbędzie się w ośrodku wypoczynkowym Piramida II. Obiekt usytuowany jest w nadmorskiej dzielnicy – Darłówko, wolnej od miejskiego zgiełku, a zarazem w bliskim sąsiedztwie plaży – 350 m, oraz centrum kurortu – 500 m. Miejscowość położona jest na wybrzeżu Morza Bałtyckiego, w dolinie rzeki Wieprzy i Grabowej, na skraju Pobrzeża Słowińskiego.

Organizujemy dojazd z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Łodzi, Poznania i Szczecina!

Piramida II

Zakwaterowanie

Ośrodek usytuowany jest na rozległym, ogrodzonym terenie, na którym znajduje się wiele atrakcji w postaci boisk sportowych, miejsc do grillowania. Zakwaterowanie w pokojach 2-6 osobowych z łazienkami. Dostęp do świetlic na których odbywają się zajęcia integracyjne.

Wyżywienie i napoje

W cenie pobytu jest wliczone domowe jedzenie. Codziennie podawane są 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, kolacja i podwieczorek. Istnieje też możliwość dostosowania się do różnych potrzeb naszych wypoczywających tj. zdrowotnych lub religijnych. Napoje dostępne są bez ograniczeń.

Angielski non-stop

W trakcie obozu, zarówno podczas zajęć jak i poza nimi, język angielski jest głównym, „urzędowym” językiem porozumiewania się dzieci, nauczycieli i opiekunów.  Naszym celem jest stworzenie środowiska językowego w maksymalnym stopniu przypominającego środowisko angielskojęzyczne. Dlatego już od pierwszych godzin obozu językowego wszyscy uczestnicy porozumiewają się w języku angielskim przez cały czas – zarówno na zajęciach jak i poza nimi.

Projects

Na zajęciach językowych prowadzonych metodą projektów ćwiczymy umiejętności praktycznego posługiwania się angielskim (mówienie, rozumienie ze słuchu, pisanie i czytanie).

Wszystkie zajęcia odbywają się w grupach o wyrównanym poziomie znajomości języka. Zajęcia realizowane w postaci Language Projects rozwijają znajomość języka i ogólnej wiedzy poprzez studiowanie różnorodnych zagadnień.

Warsztaty teatralne

To zajęcia prowadzone w oparciu o różnorodne techniki teatralne. Zajęcia mają na celu przygotowanie wspólnego przedstawienia, nakręcenia filmu lub przygotowanie prezentacji multimedialnej. Podczas warsztatów uczestnicy nie tylko rozwijają umiejętności aktorskie, projekt w całości jest ich dziełem. Przygotowują temat, piszą scenariusz tworzą dialogi, aranżują scenografię i kostiumy. Uczą się kreatywności i współpracy w grupie.

Na zakończenie obozu wszystkie grupy zaprezentują swoje projekty. Każdy ma możliwość wykazania się swoją kreatywnością i wyobraźnią pracując w międzynarodowym zespole.

Zajęcia wieczorne

Wieczorny program zajęć daje okazję do dalszych kontaktów z żywym językiem angielskim poprzez gry i zabawy towarzyskie oraz językowe. Zajęcia wieczorne oparte są na quizach, konkursach i wspólnych zadaniach. W ramach tych zajęć uczestnicy będą brać udział między innymi w takich wydarzeniach jak:

  • Karaoke Show
  • Quizy i konkursy
  • Movie night
  • Bonfire
  • Dyskoteka

Wycieczka projektowa

Program wycieczek powiązany jest z zajęciami tematycznymi. Przed wycieczką dzieci uczą się o miejscach, które będą zwiedzać, a następnie wiedzę tę wykorzystują w praktyczny sposób w czasie wycieczki.

Wyprawy zawsze odbywają się pod ścisłym nadzorem nauczycieli i opiekunów.

Podział na grupy

Uczestnicy obozu są podwójnie dzieleni na grupy:

  • Pierwszy podział to podział na tzw. grupy sypialniane (w zależności od wieku i płci). Każda grupa ma swojego opiekuna odpowiedzialnego za bezpieczeństwo i dobre samopoczucie dzieci.
  • Drugi podział to podział na grupy dydaktyczne według kryterium wieku i poziomu znajomości języka angielskiego.

Przez cały okres trwania obozu każda grupa ma swego opiekuna i nauczyciela.

UWAGA – Przed wykonaniem przelewu, bardzo prosimy o zweryfikowanie posiadanego numeru konta!

Przykładowy rozkład dnia

07.30 – 08.30  Wake up, warm up and get ready

08.30 – 09.00  Breakfast

09.30 – 11.00 Language Projects

11.00 – 11.30  Snack break

11.30 – 13.00  Language Projects

13.00 – 14.00  Lunch

14.00 – 16.00  Clubs

16.30 – 17.00  Afternoon snack

17.00 – 18.00  Clubs

18.00 – 19.00  Dinner

19.00 – 20.00  Drama workshops

20.00 – 21.30  Evening Entertainment

21.30 – 22.30  Let’s Call it a Day

Nasza kadra

Nadzór nad nauką i wypoczynkiem sprawować będzie profesjonalnie przygotowana, kadra wychowawców, której zaangażowanie gwarantuje rodzicom bezpieczeństwo dzieci, znajdujących się pod opieką przez całą dobę.

 

Kadra wyjazdów kolonijnych to doświadczeni pedagodzy, licencjonowani wychowawcy kolonijni z przygotowaniem pedagogicznym, psychologicznym i medycznym.

BELT-Ambit Summer Camp to jedna z najlepszych form spędzania wakacji w Polsce.

Dwadzieścia sześć lat doświadczenia w organizacji obozów jest najlepszym tego dowodem. Profesjonalna kadra opiekunów i nauczycieli, różnorodność tematów i projektów, zajęć sportowych, ogólnoobozowych i grupowych, doskonała rozrywka, stanowią o atrakcyjności oferty skierowanej do młodzieży licealnej, gimnazjalnej jak i uczniów szkół podstawowych.

Szkoła BELT

tel. +48 502 251 276

email: summercamp@belt.edu.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!