• Obozy językowe
  Obozy rekreacyjno-sportowe
  Obozy Minecraft
 • Obozy językowe
  Obozy rekreacyjno-sportowe
  Obozy Minecraft
 • Obozy językowe
  Obozy rekreacyjno-sportowe
  Obozy Minecraft

Witamy na stronie niezwykłych obozów dla dzieci nad morzem w Sztutowie i Ostrowie!


 

Kontakt

Obozy są organizowane przez firmę Ambit Licznerski i Walder Sp. j. wpisaną do rejestru organizatorów turystyki pod numerem 589.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Nasi koordynatorzy są do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu +48 502 251 276
od poniedziałku do piątku 8:00-20:00
sobota, niedziela 10:00-18:00
oraz adresem e-mailsummercamp@ambit.strefa.pl.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszego obozu letniego oraz pomożemy w procesie rejestracji.Kilka opinii o naszych obozach

 

Kamil

Po wysłuchaniu pozytywnych opinii od znajomych, postanowiliśmy wysłać naszego syna na obóz językowy summer camp. To był strzał w dziesiątkę! Z każdym dniem nasz syn mówił coraz płynniej po angielsku i zaprzyjaźnił się z dziećmi z całej Polski. Polecamy!

Rodzice Wiktorii

Staraliśmy się znaleźć miejsce, gdzie córka będzie miała okazję doskonalić swoje umiejętności językowe w miłej atmosferze. Zdecydowanie trafiliśmy! Wiktoria wróciła szczęśliwa i dla nas najważniejsze, że przestała wstydzić się mówić po angielsku. Opiekunowie sympatyczni i z pełnym zaangażowaniem zajmowali się dziećmi. Dziękujemy :)

Katarzyna

Mój syn nie lubił uczyć się angielskiego w szkole i na obóz językowy jechał bez entuzjazmu. Wrócił zadowolony i z zupełnie innym nastawieniem. Bardzo jestem zadowolena z efektów pobytu i na pewno zostaniemy na kolejne lata.