Start kopia 2021-06 | Obóz dla dzieci nad morzem w Krynicy Morskiej
+48 502 251 276 summercamp@ambit.strefa.pl

Obozy językowe dla dzieci i młodzieży organizowane przez trzy największe szkoły językowe w Trójmieście!
Przyjmujemy płatności polskim bonem turystycznym!

Summer Camp: Have Fun with English!

na Mierzei Wiślanej

I turnus: 05 lipca – 12 lipca 2021 – 1549 zł

II turnus: 12 lipca – 19 lipca 2021 – 1549 zł

III turnus: 19 lipca – 26 lipca 2021 – 1549 zł

Nauka języka

Angielski obóz językowy w efektywny i sprawdzony sposób łączy letni wypoczynek dzieci i młodzieży z intensywną nauką języka angielskiego, bez którego znajomości nie sposób dziś sobie wyobrazić dobrego wykształcenia.

Sport i wypoczynek

Dzięki doświadczeniu i autorskiemu podejściu do programu dydaktycznego i rekreacyjno-sportowego, obóz językowy spełni oczekiwania zarówno wymagających rodziców jak i samych uczestników.

Projekty i wycieczki

Uczestnicy obozu zostaną zanurzeni w angielskim środowisku językowym. Czeka na nich skuteczny program nauczania języka angielskiego, fascynujące i ciekawe zajęcia oraz wyjątkowy poziom opieki.

Bezpieczeństwo i opieka

Wszystko to złoży się na jedyne w swoim rodzaju edukacyjne przeżycie i społeczne doświadczenie, będąc jednocześnie doskonałą formą letniego wypoczynku łączącą rekreację z odrobiną nauki.

Lokalizacja

 

Angielski obóz językowy dla uczniów ze szkoły podstawowej, młodzieży gimnazjalnej i licealnej odbędzie się nad morzem w Ośrodku Wypoczynkowym Alga w Sztutowie.

Obiekt położony jest na dużym, bezpiecznym i ogrodzonym terenie w centralnej części Sztutowa. Na miejscu do dyspozycji mamy:  
 • stołówkę z dużym tarasem
 • basen zewnętrzny
 • salę sportową
 • miejsce ogniskowe
 • boisko
 • salę konferencyjną
 • kręgielnię
 • salę gier mech. i symulatory
 • bilard
 • stół do tenisa stołowego
 • salę do zabaw.

Rowy (koło Ustki)

I turnus

05 lipca – 12 lipca 2021

Do rozpoczęcia I turnusu zostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Pozostało

0

wolnych miejsc – I turnus

II turnus

12 lipca – 19 lipca 2021

Do rozpoczęcia II turnusu zostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Pozostały

3

wolne miejsca – II turnus

III turnus

19 lipca – 26 lipca 2021

Do rozpoczęcia III turnusu zostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Pozostały

2

wolne miejsca – III turnus

Angielski non-stop

W trakcie obozu, zarówno podczas zajęć jak i poza nimi, język angielski jest głównym, „urzędowym” językiem porozumiewania się dzieci, nauczycieli i opiekunów.  Naszym celem jest stworzenie środowiska językowego w maksymalnym stopniu przypominającego środowisko angielskojęzyczne. Dlatego już od pierwszych godzin obozu językowego wszyscy uczestnicy porozumiewają się w języku angielskim przez cały czas – zarówno na zajęciach jak i poza nimi.

Projects

Na zajęciach językowych prowadzonych metodą projektów ćwiczymy umiejętności praktycznego posługiwania się angielskim (mówienie, rozumienie ze słuchu, pisanie i czytanie). Wszystkie zajęcia odbywają się w grupach o wyrównanym poziomie znajomości języka. Zajęcia realizowane w postaci Language Projects rozwijają znajomość języka i ogólnej wiedzy poprzez studiowanie różnorodnych zagadnień.

Warsztaty teatralne

To zajęcia prowadzone w oparciu o różnorodne techniki teatralne. Zajęcia mają na celu przygotowanie wspólnego przedstawienia, nakręcenia filmu lub przygotowanie prezentacji multimedialnej. Podczas warsztatów uczestnicy nie tylko rozwijają umiejętności aktorskie, projekt w całości jest ich dziełem. Przygotowują temat, piszą scenariusz tworzą dialogi, aranżują scenografię i kostiumy. Uczą się kreatywności i współpracy w grupie. Na zakończenie obozu wszystkie grupy zaprezentują swoje projekty. Każdy ma możliwość wykazania się swoją kreatywnością i wyobraźnią pracując w międzynarodowym zespole.

Zajęcia wieczorne

Wieczorny program zajęć daje okazję do dalszych kontaktów z żywym językiem angielskim poprzez gry i zabawy towarzyskie oraz językowe. Zajęcia wieczorne oparte są na quizach, konkursach i wspólnych zadaniach. W ramach tych zajęć uczestnicy będą brać udział między innymi w takich wydarzeniach jak:
 • Karaoke Show
 • Quizy i konkursy
 • Movie night
 • Bonfire
 • Dyskoteka

Wycieczka projektowa

Program wycieczek powiązany jest z zajęciami tematycznymi. Przed wycieczką dzieci uczą się o miejscach, które będą zwiedzać, a następnie wiedzę tę wykorzystują w praktyczny sposób w czasie wycieczki. Wyprawy zawsze odbywają się pod ścisłym nadzorem nauczycieli i opiekunów.

Podział na grupy

Uczestnicy obozu są podwójnie dzieleni na grupy:
 • Pierwszy podział to podział na tzw. grupy sypialniane (w zależności od wieku i płci). Każda grupa ma swojego opiekuna odpowiedzialnego za bezpieczeństwo i dobre samopoczucie dzieci.
 • Drugi podział to podział na grupy dydaktyczne według kryterium wieku i poziomu znajomości języka angielskiego.
Przez cały okres trwania obozu każda grupa ma swego opiekuna i nauczyciela.

Dojazd na obóz

Dojazd na obóz odbywa się autokarem z Gdańska (usługa dodatkowo płatna) lub z każdego miasta w Polsce pod warunkiem zebrania się minimum 5 chętnych osób (koszt kalkulowany indywidualnie).

UWAGA – Przed wykonaniem przelewu, bardzo prosimy o zweryfikowanie posiadanego numeru konta!

Przykładowy rozkład dnia

07.30 – 08.30  Wake up, warm up and get ready
08.30 – 09.00  Breakfast
09.30 – 11.00 Language Projects
11.00 – 11.30  Snack break
11.30 – 13.00  Language Projects
13.00 – 14.00  Lunch
14.00 – 16.00  Clubs
16.30 – 17.00  Afternoon snack
17.00 – 18.00  Clubs
18.00 – 19.00  Dinner
19.00 – 20.00  Drama workshops
20.00 – 21.30  Evening Entertainment
21.30 – 22.30  Let’s Call it a Day

Kadra

 

 

Anna Krzywania – kierownik obozu

 

Jestem lektorką języka angielskiego i instruktorką jazdy konnej. Uwielbiam dzielić się swoją wiedzą z innymi, obserwowanie postępów moich podopiecznych jest dla mnie najbardziej satysfakcjonującym aspektem moich zajęć. W czasie wolnym wędruje z moimi psiakami.

 

 

Anna Wojtyra – wychowawca

 

Uczenie języka angielskiego jest moją pracą i pasją już od lat. Na co dzień najwięcej czasu spędzam z najmłodszymi uczniami – dużo razem śpiewamy, rysujemy i gramy w mnóstwo gier. W wolnym czasie lubię podróżować, oglądać łyżwiarstwo figurowe i czytać książki. W tym roku po raz kolejny jadę na Ambit Summer Camp i już nie mogę się doczekać 🙂

 

 

Zofia Olszewska – wychowawca

 

Mistrzyni zjadania wszystkiego, co słodkie. Wielka fanka sportów ekstremalnych (ale głównie w teorii). Zimą kocham jeździć na nartach, a latem staram się uzupełniać deficyt witaminy D3 tak, żeby jej wystarczyło na kolejny rok. Ukończyła program MYP i IBO z maturą międzynarodową, którym zawdzięczam otwartość i upodobanie do prowadzenia dyskusji na każdy temat. We wszystko co robię wkładam dużo pasji.

 

 

Viktoria Sedykh – wychowawca

 

Jestem lektorką rosyjskiego i angielskiego. Nie brakuje mi profesjonalizmu i odpowiedzialności. Jestem ZA indywidualnym podejściem do każdego ucznia. That’s why zawsze mamy fun na lekcjach. Jestem pełna energii i pozytywu, dlatego łatwo się dogadujemy z dziećmi.

 

 

Zuzanna Chabielska – wychowawca

 

Uczę angielskiego i hiszpańskiego, a moją pasją jest przyroda – zwłaszcza morska. Lubię zwiedzać świat i poznawać jego kulturę, do czego kluczowym narzędziem jest język, dlatego chciałabym jak najwięcej nauczyć Was, żebyście mogli odkrywać świat na własną rękę i wspólnie z przyjaciółmi.

Szkoła Językowa AMBIT tel. +48 502 251 276 email: summercamp@belt.edu.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!