Witamy na stronie niezwykłych obozów dla dzieci nad morzem w Sztutowie!

Zadzwoń i zarezerwuj miejsce: 502-251-276 codziennie 8:00-20:00


 

Obozy - współpraca z nauczycielami

Jeśli jesteś nauczycielem zachęcamy do podjęcia z nami współpracy, która przyniesie korzyści obu stronom. Na pewno jesteś dla swoich uczniów dużym autorytetem, dlatego dajemy Ci możliwość zachęcenia swoich podopiecznych do pojechania na nasze obozy. Wyposażymy Cię w niezbędne materiały i ulotki a Ciebie prosimy jedynie do przedstawienia ich w klasie. Jeśli Twoje działania będą skuteczne i choćby 1 z Twoich uczniów lub ktoś z jego rodziny pojedzie z nami na swoje wymarzone wakacje, Ty zyskasz na naszej współpracy aż 200 zł za każdego ucznia! Skala współpracy jest nieograniczona!

 

Współpraca i korzyści

  1. Prowizja: za każdą osobę, która pojedzie na obóz otrzymasz prowizję w wysokości aż 200 zł brutto, która zostanie wypłacona po zakończonym obozie.

    Abyś otrzymał wynagrodzenie istotnym jest, aby uczestnik obozu, zgłosił przed wyjechaniem na turnus (najlepiej podczas zapisów), że zdecydował się na ofertę z właśnie Twojego polecenia.
  2. Umowa: prowizja zostanie wypłacona na podstawie umowy zlecenia, zawartą między Tobą, a Naszą firmą.
  3. Co gwarantujemy: Otrzymasz od Nas oferty na każdy obóz, z dokładnie rozpisanymi turnusami i cennikiem. Na stronie internetowej znajdziesz krótki film instruktażowy, w którym opowiadamy o Naszych obozach, ośrodkach i aktywnościach zaplanowanych podczas wyjazdu. W zakładce ,,obozy” możesz sprawdzić plany poszczególnych obozów, przykładowy harmonogram dnia i atrakcji. Dopełnimy formalności z każdym zainteresowanym, nie musisz tego robić!
  4. Twoje obowiązki: polecenie jak największej ilości osób! To zależy od Ciebie ile osób zapisze się z Twojej rekomendacji, nie wymagamy określonej liczby osób, nie narzucamy Ci celu.
  5. Kogo możesz polecić: każdą osobę, która spełnia kryteria uczestnictwa.
  6. Dlaczego warto? Ponieważ masz bezpośredni dostęp do grupy, która jest potencjalnym zainteresowanym. Twój zakres obowiązków ogranicza się do odpowiedniego przedstawienia oferty. Gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość współpracy w kolejnych latach. Dodatkowo jeśli zbierzesz grupę minimum 10 osób będziesz mógł zostać opiekunem na danym turnusie.
  7. Obóz gratis dla Twojego ucznia. Alternatywną formą współpracy z nami jest darmowy obóz dla Twojego ucznia, którego Ty wybierzesz na każde 10 osób, które pojadą z Twojego polecenia.

 

Prosze wypełnić i wysłać formularz

Pola oznaczone znakiem * są wymagane

Imię*:

Nazwisko*:

Email*:

Nr telefonu*:

Miejscowość*:

Nazwa szkoły*:

Zgoda na przetwarzanie danych *

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz 883) wypełniając ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wykorzystywanie ich wyłącznie dla wewnętrznych celów statystycznych i marketingowych. Jednocześnie masz prawo wglądu do swoich danych, ich poprawienia i usunięcia. Administratorem danych osobowych jest Ambit Licznerski i Walder Sp. j.

 
proszę wpisać numer*Kilka opinii o naszych obozach

 

Kamil

Po wysłuchaniu pozytywnych opinii od znajomych, postanowiliśmy wysłać naszego syna na obóz językowy summer camp. To był strzał w dziesiątkę! Z każdym dniem nasz syn mówił coraz płynniej po angielsku i zaprzyjaźnił się z dziećmi z całej Polski. Polecamy!

Rodzice Wiktorii

Staraliśmy się znaleźć miejsce, gdzie córka będzie miała okazję doskonalić swoje umiejętności językowe w miłej atmosferze. Zdecydowanie trafiliśmy! Wiktoria wróciła szczęśliwa i dla nas najważniejsze, że przestała wstydzić się mówić po angielsku. Opiekunowie sympatyczni i z pełnym zaangażowaniem zajmowali się dziećmi. Dziękujemy :)

Katarzyna

Mój syn nie lubił uczyć się angielskiego w szkole i na obóz językowy jechał bez entuzjazmu. Wrócił zadowolony i z zupełnie innym nastawieniem. Bardzo jestem zadowolena z efektów pobytu i na pewno zostaniemy na kolejne lata.